Розробка дизайну логотипу та брендбуку для готелю Citadel Inn

Citadel Inn — перший та єдиний п’ятизірковий готель у Львові, який славиться імперською розкішшю та королівською гостинністю. Готель розташований у форті, збудованому австрійським урядом у середині XIX століття. Такі оборонні споруди зводили у кожному столичному місті Австро-Угорської імперії. Але тільки у Львові широке плато на горі Турецькі шанці дозволило повністю реалізувати всі задуми провідних архітекторів Відня.

Крім унікальної архітектури та історії, готель Citadel Inn Hotel & Resort може похвалитись вигідним розташуванням в історичному центрі Львова. А також бездоганним сервісом та розкішними апартаментами.

Задача:
Розробити дизайн логотипу та брендбук готелю Citadel Inn.

Рішення:
Розробляючи дизайн логотипу, ми досконало вивчили історію будівлі готелю. Виявилось, що це унікальна фортифікаційна споруда — Максиміліанська вежа, ідея проекту якої належить австрійському архикнязю Максиміліану д’Есте. Такі вежі можна зустріти у всіх колишніх володіннях Габсбургів: у Вероні, портовій гавані Венеції, Кракові та багатьох інших. На території України такі вежі є тільки у Львівській Цитаделі.

Власне, в основу логотипу Citadel Inn ми заклали характерний силует Максиміліанської вежі. А для сигнатури використали класичну типографіку.

Імперську розкіш готелю підкреслили кольоровою гаммою, використавши класичний білий, благородний золотий і темно-багряний кольори. Докладна інформація щодо використання елементів фірмового стилю міститься в розробленому нами брендбуці.