Розробка ідеї та дизайну календаря для компанії Амако на 2012 рік

Компанія АМАКО — підрозділ міжнародної мережі компаній AIA Group of Companies, представленої на ринках США, Європи, Африки та Близького Сходу. Український підрозділ пропонує клієнтам технологічні рішення і техніку для сільського господарства, всі види будівельної техніки та комерційний транспорт.

Специфіка бренду:
АМАКО пропонує потужну техніку для сильних чоловіків, зайнятих у трудомістких сферах діяльності. Справді, у сільському господарстві, будівництві та комерційних перевезеннях, переважна більшість працівників — від керівників, які приймають рішення про покупку, і до кінцевого користувача — чоловіки. Саме ця «мужність» визначає специфіку бренду АМАКО.

Рішення:
Розробляючи дизайн календаря, ми орієнтувались на цільову аудиторію АМАКО. Робочий день клієнтів компанії проходить серед невимовно красивих краєвидів. На жаль, з часом на них перестаєш звертати увагу. Щоб нагадати працівникам агропромислового комплексу про красу української природи, ми вирішили підкреслити її красивими українськими дівчатами. Подвійна порція краси сподобалася всім.